چه قابلیت هایی در طراحی سایت اهمیت دارد

25 شهریور 1396
قابلیت استفاده آسان شامل بسیاری از جزئیات مختلف است. شما باید اطمینان حاصل کنید که وقت خود را برای طراحی سایت که کاربر پسند است از نظر موارد ذیل انتخاب کنید
چه قابلیت هایی در طراحی سایت اهمیت دارد

قابلیت استفاده آسان شامل بسیاری از جزئیات مختلف است. شما باید اطمینان حاصل کنید که وقت خود را برای ایجاد یک وبسایت که کاربر پسند است از نظر موارد ذیل انتخاب کنید:

طرح بندی: طرح بندی صفحه باید ساده باشد و افراد را به تمام ابزار و اطلاعاتی که نیاز دارند بدون نیاز به مقدار زیادی تلاش و یا بدون هیچ زحمتی دسترسی پیدا کند.

ناوبری: آسان ساختن وب سایت خود را آسان کنید. اطلاعات مفید در 5 سطح زیر صفحات را دفن نکنید. با یک سایت ساده و ساده که آسان است به آن دسترسی پیدا کنید و ابزارهای ناوبری قابل دسترس داشته باشید.

محتوا: شما باید اطمینان حاصل کنید که محتوای شما اطلاعاتی و جذاب است. اگر مردم به چیزی که باید بگویند علاقه مند نیستند، چرا آنها در اطراف چیده می شوند؟ آنها را به آنها بسپارید و از مطالب خود با دقت استفاده کنید. نگه داشتن آن کوتاه، ساده، و به نقطه.

طراحی کلی: اجتناب از بسیاری از گرافیک های سنگین، آرم ها، عکس ها و عناصر دیگر که فقط صفحه شما را پر می کند و مردم را به جایی می برد که برای رفتن به آن سخت باشد. به اصول اولیه برسید و اطمینان حاصل کنید که آنها می توانند از سایت شما بدون احساس غرق شدن یا گزینه های بیشماری استفاده کنند.

هنگامی که شما یک وبسایت ساختید، بسیاری از چیزهای مختلف در حال بازی شدن هستند. با این حال، اگر می خواهید کسب و کار موفق در دنیای آنلاین، شما باید مطمئن شوید که وب سایت شما تعاملی، جذاب است و دارای یک رتبه بندی قابل استفاده در سطح بالا است، بنابراین مردم می خواهند برای بازگرداندن بیشتر به ادامه مطلب بروید. طرح های با تکنولوژی بالا و ویژگی های پیچیده ممکن است به نظر برسند که آنها خیره کننده هستند، اما خط پایین این است که مردم اطلاعات و منابع ساده و ساده ای را می خواهند و برای رسیدن به آن، کاری انجام می دهند. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما کاربر پسند و آسان برای استفاده است به طوری که شما می توانید به مردم دقیقا همان چیزی را که آنها می خواهید و کسب و کار خود را در بازگشت.

 

 

طراحی سایت رشنان