شرکت داده پردازان رشنان  با بهره مندی از تخصص نیروهای مجرب ، فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی آغاز نموده است .  محصول اصلی رشنان نرم افزار  سیستم مدیریت محتوا با نام " رشنان " می باشد . نرم افزار رشنان کاملا فارسی می باشد و توسط نیروهای متخصص برنامه نویس شرکت رشنان تولید شده است . در تولید این نرم افزار به هیچ وجه از سورس ها و پنل های اماده مانند جوملا ، وردپرس ، دروپال و.... استفاده نشده است . نرم افزار رشنان هسته مرکزی پکیج های سایت و فروشگاه اینترنتی شرکت می باشد .  


مزیت استفاده از نرم افزار رشنان و طراحی سایت با شرکت رشنان :

استفاده از نرم افزار رشنان این مزیت را برای مشتریان گرامی فراهم می کند که از یک پنل فارسی بسیار راحت ،  با دقت و سرعت بالایی استفاده می کنند و بدون نیاز به دانش خاصی می توانند سایت خود را مدیریت نمایند  . در ضمن با توجه به اینکه نرم افزار رشنان توسط تیم برنامه نویسی رشنان تولید و توسعه داده شده است خدمات پشتیبانی و ارتقا پذیری  در کمترین زمان و کمترین هزینه ارائه می گردد . و با بسیاری از مشکلاتی که نرم افزار های آماده در خصوص توسعه ،  ارتقاء پذیری و خطاهای برنامه نویسی ، خواهند داشت  روبه رو نخواهید شد .

 

چشم انداز رشنان :

استفاده از تکنولوژی های روز فناوری اطلاعات جهت تولید و توسعه محصولات با کیفیت و متناسب با نیاز برای سازمان ها و شرکت ها با ابعاد مختلف

 
هدف رشنان :

هدف اصلی شرکت رشنان ؛ تامین رضایت مشتری به بهترین شکل ممکن می باشد . کلیه پرسنل شرکت رشنان در دپارتمان های مختلف ، حداکثر تلاش خود را در این زمینه  خواهند نمود . امیدست که شما مشتریان گرامی با ارائه نظرات خود ، رشنان را جهت تحقق این هدف ، یاری نمایید .


مراحل کاری :

    مشاوره تلفنی رایگان
    صدور پیش فاکتور بصورت آنلاین
    عقد قرارداد
    برگزاری جلسه فنی ( پروژه های تخصصی )
    طراحی وپیاده سازی قالب گرافیکی
    برگزاری جلسه آموزش و تحویل وب سایت
    آپلود وب سایت بر روی دامنه درخواستی
    ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی و گارانتی وب سایت

 

قالب گرافیکی وب سایت :

در خصوص قالب گرافیکی وب سایت که عامل اصلی در جذب مشتری می باشد این نکته قابل ذکر است که طراحی قالب گرافیکی  می تواند بصورت اختصاصی باشد و  با توجه به زمینه کاری و نظرات شما طراحی گردد  . اما چنانچه بودجه زیادی را برای طراحی وب سایت خود در نظر نگرفته اید ،  می توانید از قالب های گرافیکی آماده استفاده نمایید .  لازم بذکر است قالب گرافیکی انتخابی شما ، بصورت فارسی پیاده سازی خواهد شد و نرم افزار ..... به عنوان پنل مدیریت محتوایی وب سایت به شما آموزش داده خواهد شد .

 

طراحی سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی اپلیکیشن